رویای یک روز گرم مردادی...

سلام

رویای یک روز گرم مردادی من اینجا بود!

 

یک روز گرم مردادی دل من برای دریای آبی بی نظیر جنوب تنگ شده بود! شدید دلم می خواست برم بشینم روی ساحل سفید و زیباش و چشم بدوزم به دریای آبی روشن و تمیزش!

و من به آرزوم رسیدم!

ما یک سفر سه روزه به کیش داشتیم! با خاله بزرگم و دخترخاله و خانواده اش و خاله کوچک و دوقلوهاش و مادر و برادرم و البته پسرک!!!

سفر خیلی خوبی بود! یک جمع صمیمی! این قدر در این سه روز خندیدم و خوش گذشت که به جرات می تونم بگم تو این یک سال نخندیده بودم!

روز اول یک سری به پلاژ زدیم و تنی به آب زدیم که واقعا عالی بود و چسبید! دریای بی موج، رنگ آبی بی نظیر، شفاف و صاف و گرم ... وقتی روی آب بی حرکت می خوابیدم و توی گوشم هیچ صدایی جز صدای آروم آب نمی پیچید و همراه با حرکت آروم دریا بالا و پایین می رفتم آرامش عجیبی را تجربه می کردم!

شبش رفتیم کشتی سواری که افتضاح ترین قسمت سفرمون بود!

فردا صبحش رفتیم جت اسکی سواری که تجربه خیلی خیلی خوب و هیجان انگیزی بود! سرعت و هیجان! پاشیدن آب روی صورت و باز سرعت...

شبش رفتیم شاندیز صفدری که باز خیلی جالب بود و کلی خندیدیم و با موسیقی کلی کیف کردیم! مخصوصا با هنرمندی نوازنده پرکاشنش!

فردا شبش هم رفتیم اسکله و قایق سواری و کلی با شن ها بازی کردیم و پسرک عاشق آب هم باز پرید توی آب! چه قدر شن بازی کیف میده واقعا!

و بعد صبح دوشنبه برگشتیم خونه!

واقعا سفر خوبی بود! واقعا مرخصی خوبی بود!

و حالا از مرخصی برگشتم با کلی انرژی و البته یک لبخند پت و پهن ...

 

پیوست: دوستانی که گفتند می خواهم برم شمال! آخه عزیزان دل خواهر کدوم آدم عاقلی بلند میشه میره اصفهان بعد برمی گرده تهران و میره شمال؟!؟! عاقلانه تر نبود اون ها بیاند تهران؟!

پیوست 2: ببخشید پست جالبی نبود! هول هولکی نوشتم!

 

/ 25 نظر / 47 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ماری

دلم کیش خواست ...به هر کی می گم منو نمی بره ... خوشحالم که بهت خوش گذشته [قلب]

ساناز

به به منم کیش دلم میخواد شوهرم منو نمی بره....[افسوس] همیشه به گرد و خوشی عزیز دلم.از آتیش سوزوندنهای گل پسر ننوشته بودی[چشمک]

سها

سلام دینا جون خیلی خوبه دریای جنوب و شنا و... با یک جمع صمیمی بودن. خیلی خوشحالم که بهت کلی خوش گذشته. شاد باشی و سلامت[قلب]

الیزا

چه خوب که بهت خوش گذشته دوستم :) اون پرکاشن که گفتی خیلی هنرمند بوده اسمش بردیا نبود ؟

عاطفه مامان پرنیان

سلام دینا جون همیشه به سفر . خیلی خوبه که بهت خوش گذشته ‘ کیش جون می ده برای انرژی گرفتن . البته اگه زیباییهاش لذت ببری و نری تو پاساژا که گوبا تو اینکارو کردی و بیشتر تفریح کردی .

پویان و مامان

اگه جای کشتی سوار قایقهای کف شیشه ای می شدی بیشتر خوش می گذشت. دیدن صخره های مرجانی زیر اب با اون همه ماهیای رنگارنگ حالی داره. [پلک]

مريم

خوشحالم كه خوشحالي...

ستوده

رسیدن به خیر دقیقا پارسال ما عید فطر اونجا بودیم .وای که چقدر خوش گذشت [لبخند]