بازی های هر روزه!

سلام

فکر کنم 1شنبه هفته پیش بود که دفتر مرکزی ا.ور.یف لیم را بستند!!! یعنی صبحش باز بود و عصرش دیگه بسته!!!!!

خوب مسیر هر روزه من برای بردن پسرک به کلاسش از جلوی دفتر مرکزیش می گذره! یعنی یک جورایی از کارهای هر روزه اش خبر داشتم!

جمعه عصر برای همه اعضای ریز و درشت شرکت اس ام اسی به این مضمون آمد که برای روشن کردن وضعیت قرارداد خود راس ساعت 11 صبح شنبه دفتر مرکزی باشید! یک کم به نظرم مشکوک آمد! اگه قرار باشه واقعا به وضع قرارداد این همه عضو تهرانی و شهرستانی رسیدگی بشه چه جوری میشه یک جمعیتی حدود 120-130 هزار نفر را یک روزه و اونم راس ساعت 11 صبح ساماندهی کرد و کار همه را راه انداخت؟! این جوری فقط یک شلوغ بازار اساسی میشه!

من که به کل بی خیال این اس ام اس شدم!

و شنبه ساعت 11:45 که می خواستم دنبال پسرک برم با این وضع مواجه شدم!


جمعیت زیادی که جلوی دفتر مرکزی بودند و عده ای که داشتند غرغرکنان برمی گشتند و عده ای هم روی پله های فرهنگسرای روبه روش تجمع کرده بودند و یک جمعیتی هم روی چمن های فضای سبز کنار فرهنگسرا ولو شده بودند!!!! حدود 6-7 تا الگانس پلـ.یس هم این طرف و اون طرف پارک کرده بود و با خونسردی عجیبی مثلا داشتند ترافیک و جمعیت را مدیریت می کردند!!!!! ( برادران نیر.وی ا.نتظا.می بودند چه ربطی به ترافیک داشتند من نمی دونم! تازه خودشون بیشتر عامل ترافیک بودند!!! ) اون عده که جلوی دفتر بودند داشتند با پارچه نویسی ور می رفتند نمی دونم می کندندش یا وصلش می کردند!!! از کنار هر کی رد می شدی یک چیزی می گفت!

یکی می گفت می دونسته از اول همه این ها سرکاریه! ( جون عمه ات! پس چرا بلند شدی آمدی؟! )

یکی موافق بسته شدن بود و شرکت را کلاه بردار می دونست!

یکی با عصبانیت می گفت این ها همش نقشه و حرف مفته!

یکی می گفت گفته اند شرکت هر.می بوده! مگه از تو این سه سال نمی دونستند سیستمش را؟!

یکی دیگه می گفت میگند باعث ابتذ.ال و فحـ.شا و فساد بوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این دیگه آخرش که یکی با خنده عصبی می گفت تازگی هم اتهام بستند برای کشور سو.ئد جا.سوسی می کرده! ( یا خدا! سو.ئد!!! )

فرداش که یعنی دیروز صبح باشه وقتی طبق عادت همیشگی از جلوش رد شدم این پلاکاردها و پارچه نویسی ها را دیدم که شرکت و جناب یو.هانسن را متهم کرده بود به کلاهبرداری و خروج سرمایه عظیم مردم ایران و ...


یک کم عجیب به نظر نمی رسه؟! نصب پلاکاردهایی که دست نویس هم نیست! کاملا چاپی و خیلی رسمی و جیگول پیگوله!

یعنی جمعه عصر به ما اس ام اس زدند! کی وقت بوده خیل عظیم کسانی که متضرر شدند هماهنگی کنند و این تدارکات را ببینند؟!

بودار نیست؟!

راستش من اصلا کاری ندارم بستن شرکت کار درستی بوده یا نه؟! کارشون کلاهبرداری بوده یا نه؟!

ولی...

برای من یکی این بازی های هر روزه دیگه تکراری شده! مثل خاله بازی بچه هاست!

یک تئاتر کمدی برای توجیه کردن اتفاقاتی که به واسطه سیا.ست های پشت پرده ای رخ میده و توی این مملکت هر روز گریبان یک صنف و قشری را می گیره!

این که شرکت واقعا برای چی بسته شد، هنوز واضح نیست! اگه دلیل محکمه پسندی بود این همه دلایل ضد و نقیض و گاه مسخره وسط نبود!

شاید هر.می بودن و فساد و ابتذ.ال و جا.سوسی و ... بهانه ای بود برای این که واردکننده های برندهای دیگه محصولات آرایش و بهداشتی بیشتر از این متضرر نشند و چربی سبیل بعضی از عزیزان کمتر نشود!!!!!

 

پیوست 1: جالبه این پلاکاردها یک ساعت نصبه یک ساعت کنده شده! یک دفعه میری هست یک دفعه میایی نیست!!!!!! رقابتیه ها!

پیوست 2: میگم کارمندان عزیز دولت یک دفعه خسته نشند این همه ساعت کاریشون زیاده ها!!!!! تازه برای ایام لیالی قدر یک ساعت هم کمترش کردند!!!!! یعنی من یکی که از چرخیدن چرخ مملکت ناامید شدم! بی خیال چرخش چرخ! اقلا چرخ بیچاره نپوسه و داغون نشه!!!!!!!!!!

 

/ 35 نظر / 43 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هستی

امان از این سیاست بازیها دینا جان ... ای بابا کو تا مردم ما بفهمن که .... ممنون هرازگاهی اونچه باید و یاداوری میکنی ...مخصوصا برای ماهایی که تو تهران نیستیم ... خصوصی رو رمز نداشتم بخونم ..اما مادرهای این ور دنیا خیلی زیبا بود [بغل][ماچ]ببوس قند عسل و...

پرچین

در ضمن من هم خیلی موافقم که قضیه بوداره!! به بهانه هرمی بودن بستنش اما مگه این همه سال اگه هرمی بوده اینا نفهمیدن؟؟؟ یه شبه بهشون الهام شده؟ بابا همه چیز بوی س ی ا س ی داره!

...

خیلی ببخشین و شما هم اینقدر ... تشریف دارین که در اینگونه شرکتها که بازاریابی غیر قانونی و هرمی انجام میدن عضو شدین خوب هرچی سرتون بیاد ببخشید حقتونه !

؟

دختری زیباست که بدون آرایش هم زیبا باشه نه مثل تو که باید سر تا پاتو بزک کنی تا رنگ و لعابی بگیری و چهره واقعیتو پشتش بپوشونی

بابک

چه جالب نمی دونستم تو ایران اومده... اینجا اصلا موفق نبود و به جز چند تبلیغ جای دیگه ای چیزی ازش دیده نمیشه..... خوب چی میشخ گفت جز اینکه خانه از پای بست ویران است

مامان الیانا

سلام وای چه جمعیتی !من که زیاد چیزی نمیدونم ولی تا نباشد چیزک یاین س ی ا س ت م د اران ما نکنند کارها .فقط ببین الان چند نفربیکار شدندطفلکیا هر دم از این باغ بری میرسد

سفید برفی

آره منم خونده بودم تو سایت تابناک نوشته بود هرمی بوده!!!!خدا عالمه.

فرناز

امروز یه روز خوبه چون.......... منتظرتم بیا ببین چه خبره[گل]

آذر

ای بابا دینا جان بشنو و باور نکن. تعریف شرکت هرمی اینه که یه جنس را به قیمت خیلی خیلی بالاتر از ارزش واقعی اش از مشتری سفارش بگیرن و مشتری بیشتر به امید پورسانت خرید می کنه یعنی هر کس به ازای خرید یک جنس عضو مجموعه میشه در شودتیکه من خودم از محصولات اوریف لیم خرید می کردم ولی عضو به حساب نمی اومدم و تازه قیمت محصولاتش همونطورکه خودت واردتری نسبت به محصولات مشابه و با این کیفیت بالاتر نبود که بشه گفت مصداق شرکت هرمی را داره. شرکت هرمی همونطور که از اسمش پیداست هر کس زودتر خرید کنه و نوک هرم قرار بگیره از کار و زحمت پایین دستی اش هم منفعت می بره ولی تو این شرکت تا اونجا که من می دونم کسی زیر دست کسی نبوده و هر کس مشتری برای خودش داشته و به ازای هر محصول که می فروحته یه درصدی دریافت می کرده. اگر غیر از اینه بگو. پس اصلا مصداق هرمی و این حرفا رو نداره. حتما بازم یه موضوع دیگه است و باید به این اسم سر مردم کلاه می ذاشتند. دوباره محصولات بهداشتی آرایشی قاچاق و تقلبی بازار رو می گیره به اسم محصول خارجی. آدم چی بگه. جون ملت ارزشی نداره. گور بابای پوست و موشون. اجناس مورد نیاز خانواده های عزیزشون که از بهترین برندها م

زی زی

شرکت هرمی که اصلا محصولی در کار نیست !!!پول و پول بازیه !!! من با اینکه با این شرکت کار نکردم و حتی یک بارم پامو نزاشتم توش اما فک نمی کنم هرمی باشه چون یه جنس می فروشیم !